مشاوره آنلاین در رادیکام

یکی از بخش های جدا نشدنی درس و کنکور و دانشگاه، انتخاب مشاور خوب و متخصص و برنامه ریزی صحیح و مدون هست. این موضوع رو همه ما میدونیم اما ممکنه توی انتخاب مشاور اشتباه کنیم.

و با توجه به اینکه زمان همچنان در حال سپری شدنه، یک روز هم برای کنکوری ها و دانش آموز های عزیز خیلی مهمه، پس باید خیلی در این مورد دقت کرد.

سامانه مشاوره آنلاین رادیکام محیطی رو برای دانش آموزان و کنکوری های عزیز فراهم کرده تا این عزیزان بتونند از بین مشاورانی که در رایکام مورد تایید قرار گرفتند، به انتخاب خودشون مشاوری رو که ارجح تر هست رو انتخاب کنند.

انتخاب مشاور هم براساس امتیازی است که بقیه دانش آموزان به مشاور ها میدن، که این موضوع تا حد زیادی باعث میشه خیالمون از کیفیت مشاوره و برنامه ریزی راحت باشه.

انتخاب مشاور

در سامانه مشاوره آنلاین رادیکام، انتخاب مشاور توسط دانش‌آموز و براساس امتیاز مشاور صورت میگیره. این امتیازات توسط خود دانش آموزان به مشاوران رادیکام تعلق میگیره.

بطور مثال اگر دانش آموزی، مشاور شماره 1 رادیکام رو به عنوان مشاور تحصیلی خودش انتخاب کنه، باید مشخص کنه مدت مشاوره چقدر باشه!

دانش آموزان میتونند برای بازه های 1 و 3 ماهه مشاوره تحصیلی انتخاب کنند. و بعد از اینکه بازه مشاوره شون به اتمام رسید. با توجه به عملکرد مشاور در اون بازه، برای مشاور امتیاز میدن و نظرشون رو ثبت میکنن.

اینطوری دانش آموز های دیگه ای که بخوان این مشاور رو انتخاب کنند میتونند از نحوه عملکرد و کیفیت برنامه ریزی این مشاور مطلع بشند.

تایید مشاور!!!

بعد از اینکه دانش آموز برای مشاور مورد نظرش درخواست مشاوره ارسال کرد، مشاور با توجه به شرایطی که داره میتونه درخواست رو تایید یا رد کنه.

درصورت تایید مشاور، دانش آموز موظف هست هزینه ای رو که مشاور مشخص کرده رو پرداخت کنه تا بصورت آنلاین برنامه ها روزانه‌اش رو از مشاور تحویل بگیره.

هزینه ها و تعرفه های هر مشاور برای 1 ماه کمتر از 150 هزار تومان و برای 3 ماه کمتر از 500 هزار تومان هست.

ورود به پروسه مشاوره…

بعد از انجام مراحل بالا، دانش آموز و مشاور میتونند با همدیگه از طریق رادیکام در ارتباط باشند.

مشاور میتونه برای دانش آموزانش برنامه ریزی کنه و دانش آموزان هم میتونند برنامه های مشاور شون رو در پنل کاربری خودشون مشاهده کنند.

همچنین دانش آموزان میتونند عملکردشون رو در انجام برنامه ثبت کنند و برای مشاور ارسال کنند، و همچنین برای برنامه های مشاور میتونند بازخورد ثبت کنند.

قابلیت های رادیکام

مشاور میتونه توی رادیکام دو نوع برنامه برای دانش آموز تدوین کنه:

  • برنامه حجمی
  • برنامه زمانی

برنامه حجمی اینطوریه که مشاور مشخص میکنه که 2 ساعت در روز دانش آموزش زیست یا شیمی مطالعه کنه و فرقی نمیکنه در چه بازه ای باشه و یا اینکه پیوسته و پشت سرهم باشه این 2 ساعت یا بصورت 4 تا نیم ساعت باشه.

برنامه زمانی دقیق تره، طبق این نوع برنامه مشاور برای دانش آموزش مشخص میکنه از ساعت 18:30 تا 20:00 به مطالعه مبحث مشخصی از زیست، شیمی یا … بپردازه.

دانش آموز میتونه برای برنامه ها عملکردو بازخورد ثبت کنه

دانش آموزان عزیز میتونند عملکردشون رو برای برنامه های مشاور ثبت و ارسال کنند. به عنوان مثال دانش آموز میتونه برای یک برنامه 2 ساعته، 1 ساعت ثبت عملکرد ثبت کنه و در مورد همین برنامه با مشاورش گفت و گو کنه…

نمایش آماری ساعات برنامه

رادیکام این امکان رو به شما میده تا بتونید ساعات دقیق برنامه ریزی شده برای تمام دروس رو به تفکیک مشاهده کنید و همچنین آمار دقیق ساعات مطالعاتی دانش آموز رو هم بصورت نموداری نمایش میده.

با این قابلیت خیلی راحت میشه یک برنامه ریزی دقیق و با کیفیت داشت.

منظم و ساختار مند

رادیکام بصورت کاملا ساختارمند و هوشمند فعالیت های دانش آموز و مشاور رو رصد میکنه و این باعث میشه مشاور و دانش آموز بتونند باهم در تعامل باشند و بهترین نتیجه رو از برنامه و مشاوره تحصیلی داشته باشند.

علاوه بر همه این ها رادیکام یک بانک سوال رایگان در اختیار دانش آموزان قرار میده تا علاوه بر برنامه ریزی بتونند خودشون رو مورد سنجش قرار بدند و با آزمون های طبقه بندی شده محک بزنند.

این ها فقط بخشی از امکاناتی هست که رادیکام در اختیار شما قرار میده. برای آشنایی بیشتر با رادیکام دریافت مشاوره آنلاین، همین الان میتونید به جمع ما ملحق بشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *